Üdvözöljük

a Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola honlapján!

Az MTVA forgatócsoportja Jákon – Jáki gyermekek az MTVA-nál

Az M2 csatorna „Derítsük ki!” című műsorának a felhívására meghirdetett három fordulós videópályázatának győztes csapatát látogatta meg szeptember 11-én az M1 „Család 23” magazinműsorának forgatócsoportja. A csapat tagjai: Arthoffer Dániel, Udvardi Bence Csaba és Rózsa Erik Nimród. Felkészítő tanáraik: Flóra Károlyné és Hende István.

Az adás részlete az alábbi linken is megtekinthető:

A győztes csapat tagjai az ajándékcsomag mellett, szereplési lehetőséget kaptak a Derítsük ki! egyik őszi epizódjában, illetve az egész 7. osztálynak egy ingyenes belépést nyertek az MTVA Látogatóközpontjába, erre szeptember 18-án került sor, így „viszonozták” a tv-sek látogatását.

A látogatóközpontban megismerhették a rádiózás és a televíziózás történetét, megnézhettek egy díszlettel berendezett stúdiót, illetve a tanulók is kipróbálhatták magukat többek közt szinkronszínészként, operatőrként, vágóként, műsorvezetőként és rendezőként is.