Üdvözöljük

a Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola honlapján!

Kiemelkedő eredmények a megyei NyelvÉSZ versenyen

Február 24-én a Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskolában megrendezett megyei NyelvÉSZ fordulón tanulóink kiemelkedő eredményeket értek el. Az iskolai forduló után öt fő vetélkedhetett a döntőbe jutásért és a megye legjobbjai címért.

A Bendegúz – Gyermek és Ifjúsági Akadémia minden évben megrendezi játékos anyanyelvi versenyét a NyelvÉSZt. Iskolánkból öt versenyzőnek sikerült bekerülnie a megyei döntőbe, ahol kiemelkedő eredményeket értek el.

A 6. évfolyamosok közül Sebők Lilla I. helyezést ért el, így bejutott az országos döntőbe, míg Zelles Luca III. helyezett lett. Felkészítő tanáruk Némethné Takács Krisztina.

A 7. évfolyamosok közül Ringhoffer Petra III., Tóth János Márk IV., Faragó Noel V. lett a nyelvi versenyen. Felkészítő tanáruk Németh Judit.

Gratulálunk a sikeres szerepléshez!