Üdvözöljük

a Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola honlapján!

Ság hegy kupa sakkverseny

Az idei évben tizennegyedik alkalommal rendezték meg az országos jelentőségű pénz és tárgyjutalmakkal díjazott sakktornát.

A több, mint 100 felrakott sakktábla, kétszáz versenyző izgatottan várta a kezdést. A,B,C,D,E,F korcsoportokban, 9 fordulóban versenyeztek a sakkozók. A jáki iskola 3 tanulóval képviseltette magát.

Kis Pál B , Györe-Szabó Zsigmond C, Varga Nándor pedig D kategóriában állt neki élete első sakkversenyének.

A celldömölki Szent Benedek Általános Iskola tornaterme csendes sakkozástól volt hangos. Izgalmas mérkőzések zajlottak.

Eredmények: Palkó 3 győzelem, Nándi 4 győzelem, Zsiga 3 győzelem. Zsiga az értékes 3. helyet szerezte meg a C kategóriában.

Tanulságos verseny, sok tapasztalat volt versenyzőink jutalma, valamint egy finom babgulyás is. A rendezés hibátlan, gördülékeny, a verseny jó hangulatú volt.

Remélem jövőre nagyobb számban képviselik tanulóink iskolánkat.