Üdvözöljük

a Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola honlapján!

Sikerülhet Neked Is!

Iskolánk két csapattal vett részt a Bercsényi iskola által rendezett „Sikerülhet Neked Is!” elnevezésű versenyen április 18-án. 11 iskola 19 csapata vett részt, a gyerekek két csoportban (1-2. osztály, 3-4. osztály) mérhették össze a tudásaikat. Az ötletes, játékos feladatokat a csapatok 1 órán keresztül oldhatták meg. Tanulóink nagyon ügyesek voltak, büszkék lehetünk rájuk.

A 3-4. osztályosok között iskolánk csapata, a RabolJÁK, dobogós helyezést nem ért el, de szépen helytálltak. A csapat tagjai: Király Ármin, Polyák Maximilián, Fodor Gréta, Kádár Olivér

Az 1-2. osztályosok között a VarázsolJÁK dobogós 3. helyezést értek el. A csapat tagjai: Neubauer Nóra, Németh Ábel Mihály, Horváth Benedek, Horváth Benett

Gratulálok minden résztvevőnek, jövőre újra megpróbáljuk!

Máté Szilvia Anna