Üdvözöljük

a Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola honlapján!

Benedek Elek Mesemondó verseny

2023. március 27. és 31. között kulturális hetet tartottak a Váci Mihály Általános Iskolában. Ennek részeként rendezték meg a már hagyományosnak számító Benedek Elek Mesemondó versenyt.

Idén rekordszámú, 40 feletti indulóval kezdődött meg a vármegyei verseny. Iskolánkat 1-2. évfolyamon Krausz Anna (2.a) és Kovács Bálint (1.b), 3-4. évfolyamon Györe-Szabó Jázmin képviselte (3.a).

Bátran mondhatjuk, hogy idén is kitettek magukért a gyerekek, nagyszerű eredményt értek el!
Kovács Bálint különdíjas lett (felkészítő: Takács Gábor), Györe-Szabó Jázmin 2. helyet ért el (felkészítő: Dobos-Fuisz Andrea), Krausz Anna pedig megvédte tavalyi első helyét, és megnyerte a versenyt (felkészítő: Szíjj Erzsébet)!

Gratulálunk minden versenyzőnek és pedagógusnak!