Üdvözöljük

a Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola honlapján!

Jáki tollaslabda sikerek

Szombaton március 25-én rendezték meg a 2022/2023 évi Tollaslabda Diákolimpia megyei döntőjét. 11 jáki érdekeltségű gyermek került nevezésre a versenyre.

III. Lány korosztályban a mezőny 7 főből állt és RInghoffer Petra iskolánk tanulója, magabiztos játékkal, mindenkit maga mögé utasított, a dobogó legfelső fokára állhatott és jogosultságot szerzett a területi döntőn történő indulásra.

III. Fiú korosztályban Németh Előd András az iskola képviseletében  a 7 fős mezőnyből a 4. helyen végzett és ezzel ő is bejutott a területi döntőbe.

IV. Fiú korosztályban népes, 15 fős megyei mezőny alakult ki. A jáki nevezők közül az iskolát képviselte Szabó Denisz, Tóth János Márk, Varga Vendel. A helyenként kemény és izgalmas mérkőzések végére kiemelkedő eredmény született. Varga Vendel- az elmúlt évek korosztályos bajnokát legyőzve -a dobogó legfelső fokára állhatott fel, aranyérmet szerzett, bejutott a területi döntőbe. Tóth Janó a 11., Szabó Denisz a 12-15. helyen végzett.

A diákokat Oláh János készítette fel.

Gratulálunk neki és versenyzőinknek is az elért eredményekhez!